Jmenuji se Veronika Adamcová a mou vášní je komunikace s lidmi a transformace jejich představ a přání do hmatatelné podoby. Jako grafická designérka zkoumám vaše podnikání a tvořím pro něj funkční vzhled, který vám pomáhá prodávat.

Jsem váš člověk?

Praxe

Velký zdroj zkušeností s tvorbou logotypů, vizuální identity a tiskovin pro klienty různých velikostí – od médií nebo státních institucí po drobné výrobce – pro mě představovalo angažmá v renomovaném grafickém studiu Kafka design. Přehled o té nejzajímavější tvorbě u nás i v zahraničí mi přinesl odborný časopis Font, pro který jsem připravovala články a rozhovory. Krásné a funkční weby jsem se učila navrhovat v agentuře Refresh plné otevřených hlav a jejich inspirativních pohledů na svět. Velkou školou samostatnosti pak byla a je práce na volné noze.

Vzdělání

Estetické cítění jsem si tříbila studiem výtvarné kultury na pedagogické fakultě. Stěžejní parametry kvalitního grafického výstupu jsem si osvojila v distančním kurzu grafického designu. Získávání aktuálních informací věnuji průběžně velkou péči. Jen tak vám mohu nabízet skutečně to nejlepší řešení.

Motivace

Dopředu mě žene upřímný zájem o lidi a jejich nápady stejně jako o kvalitu prostředí, v němž žijeme. Kde se pojí užitečné funkce s kultivovaným vzhledem, navržené a vyrobené udržitelným způsobem.

Malá poznámka

Mám dvě krásné děti, které neustále vyvíjí tlak na efektivitu mého počínání. Svůj cenný čas tedy chci věnovat projektům, které dávají smysl. Mně i vám.

Svou práci vnímám jako péči. Na vymezenou dobu se stávám vaší důvěrnicí. Naslouchám vašim nápadům a přáním. Pomáhám vám dostat se tam, kde chcete být.

Zajímá vás více? Přečtěte si rozhovor se mnou zde.

Značku nebo také brand tvoří široký soubor prvků. Pro maximální přínos pro vaše podnikání proto spolupracuji s dalšími zkušenými profesionály, např. brand stratéžkou Annou Hrábkovou, grafickou designérkou Dášou Mertovou, webařkou Bárou Vláškovou, ilustrátorkami Martinou Hamouzovou a Vlaďkou Gurskou Saether nebo fotografy Katěřinou Uksovou a Tomášem Dittrichem. 

Brand designérka

Dáša Mertová

Dáša je grafická designérka se zaměřením na brand design. Pomáhá značkám v budování vizuální identity napříč médii – na papíře i v on-line prostředí včetně webových stránek.

Vystudovala grafický design na FUD v Ústí nad Labem, v rámci studia strávila dva semestry ve Finsku a Polsku. Pracovala pro několik reklamních studií a agentur a jejími klienty byly např. značky Nike, AC Sparta Praha, Siemens, Bosch nebo Národní galerie.

Je jednou ze zakladatelek oděvních značek SegraSegra a Mama by Segra, kde stojí za celým konceptem, marketingem i brand identitou. Na vaše podnikání se tedy dokáže podívat i z praktické stránky.

Brand stratéžka

Anna Hrábková

Anna čerpá ze zkušeností z marketingových agentur – pracovala pro korporáty i malé lokální značky. Její specialitou je hledání vaší jedinečnosti. Společně vám poradíme co, komu a jak o sobě máte říkat, aby vaše podnikání dlouhodobě rostlo. Specializuje se na brand positioning, což v překladu znamená, že z vás dostane a v diamant vybrousí přesně tu zprávu, která vaši značku absolutně vystihne. Pomůže vám tak jasně formulovat, proč si zákazníci mají zvolit právě  vaši službu nebo produkt, poradí co, komu a jak o sobě máte říkat, aby vaše podnikání dlouhodobě rostlo. Navíc pro vás může připravit i konkrétní komunikační plán.

„Nabíjí mě lidi, s nimiž se v rozhovoru dá jít do hloubky. O to se snažím taky když přijde na budování značky. Otázky, na které zatím neumíte odpovědět? Které jste si zatím ani samy nepoložily? Bingo. Tudy vede cesta k jedinečnosti vašeho podnikání. Ráda si o tom popovídám v kavárně, ale klidně i na dětském hřišti. Obě místa jako máma dvou chlapečků důvěrně znám,“ říká Anna.

A kde jste práci nás dvou mohly vidět společně? Z našeho setkání vznikla strategie a design kampaně Zakroužkuj ženu.

Podpoříme i vaše podnikání?

Mrknout na služby