Jsem váš člověk?

Jmenuji se Veronika Adamcová

Vzdělání

Estetické cítění jsem si tříbila při studiu výtvarné kultury na pedagogické fakultě. Stěžejní parametry kvalitního grafického výstupu jsem si osvojila při následném ročním kurzu grafického designu. Získávání aktuálních informací věnuji průběžně velkou péči. Jen tak vám mohu nabízet skutečně to nejlepší řešení.

Motivace

Dopředu mě žene upřímný zájem o lidi a jejich nápady stejně jako o estetiku prostředí, v němž žijeme. Kde nás v ideálním případě obklopují užitečné funkce v kultivovaném vzhledu.

Praxe

Obrovský zdroj zkušeností s tvorbou logotypů, vizuální identity a tiskovin pro klienty různých velikostí – od médií nebo státních institucí po drobné výrobce – pro mě představovalo angažmá v renomovaném grafickém studiu Kafka design. Přehled o té nejzajímavější tvorbě u nás i v zahraničí mi přinesl odborný časopis Font, pro který jsem připravovala články a rozhovory. Krásné a funkční weby jsem se učila navrhovat v agentuře Refresh plné otevřených hlav a jejich inspirativních pohledů na svět. Velkou školou samostatnosti pak byla práce na volné noze.

Malá poznámka

Mám dvě krásné děti, které neustále vyvíjí tlak na efektivitu mého počínání. Svůj cenný čas tedy chci věnovat projektům, které dávají smysl. Mně i vám.

Vřele Veroniku doporučuji, chápe skutečné potřeby podnikatelek. Profesionální přístup, rychlost, střídmost v komunikaci!

– Jana Svobodová, Marketingová specialistka –

Máte otázky?