Jmenuji se Veronika Adamcová a mou vášní je dělat svět kolem sebe hezčí. Jako grafická designérka zkoumám vaše podnikání a tvořím pro něj funkční vzhled, který vám pomáhá prodávat.

Jsem váš člověk?

Praxe

Velký zdroj zkušeností s tvorbou logotypů, vizuální identity a tiskovin pro klienty různých velikostí – od médií nebo státních institucí po drobné výrobce – pro mě představovalo angažmá v renomovaném grafickém studiu Kafka design. Přehled o té nejzajímavější tvorbě u nás i v zahraničí mi přinesl odborný časopis Font, pro který jsem připravovala články a rozhovory. Krásné a funkční weby jsem se učila navrhovat v agentuře Refresh plné otevřených hlav a jejich inspirativních pohledů na svět. Velkou školou samostatnosti pak byla a je práce na volné noze.

Vzdělání

Estetické cítění jsem si tříbila studiem výtvarné kultury na pedagogické fakultě. Stěžejní parametry kvalitního grafického výstupu jsem si osvojila v distančním kurzu grafického designu. Získávání aktuálních informací věnuji průběžně velkou péči. Jen tak vám mohu nabízet skutečně to nejlepší řešení.

Motivace

Dopředu mě žene upřímný zájem o lidi a jejich nápady stejně jako o kvalitu prostředí, v němž žijeme. Kde se pojí užitečné funkce s kultivovaným vzhledem, navržené a vyrobené udržitelným způsobem.

Malá poznámka

Mám dvě krásné děti, které neustále vyvíjí tlak na efektivitu mého počínání. Svůj cenný čas tedy chci věnovat projektům, které dávají smysl. Mně i vám.

Svou práci vnímám jako péči. Na vymezenou dobu se stávám vaší důvěrnicí. Naslouchám vašim nápadům a přáním. Pomáhám vám dostat se tam, kde chcete být.

Zajímá vás více? Přečtěte si rozhovor se mnou zde.

Veronika vynesla mé podnikání na novou úroveň. Dala mé prezentaci profi look, ustála mé emocionální výkyvy, strachy i nadšení a s klidnou hlavou reagovala na mé požadavky. Nesmírně mě podržela, když jsem měla pochyby o svém podnikání. Dodala mému brandu exkluzivitu a šmrnc. Má široký rozhled a dokáže dát věcem širší kontext. Za mě luxusní profesionálka.

– Vendula Benešová, OmFOrm –

Pomůžu i vám?

Mrknout na služby