Jmenuji se Veronika Adamcová a mou vášní je dělat svět kolem sebe o trochu hezčí. Jsem grafická designérka a tvořím funkční a krásný vzhled pro vaše kreativní podnikání.

Jsem váš člověk?

Praxe

Obrovský zdroj zkušeností s tvorbou logotypů, vizuální identity a tiskovin pro klienty různých velikostí – od médií nebo státních institucí po drobné výrobce – pro mě představovalo angažmá v renomovaném grafickém studiu Kafka design. Přehled o té nejzajímavější tvorbě u nás i v zahraničí mi přinesl odborný časopis Font, pro který jsem připravovala články a rozhovory. Krásné a funkční weby jsem se učila navrhovat v agentuře Refresh plné otevřených hlav a jejich inspirativních pohledů na svět. Velkou školou samostatnosti pak byla a je práce na volné noze.

Vzdělání

Estetické cítění jsem si tříbila při studiu výtvarné kultury na pedagogické fakultě. Stěžejní parametry kvalitního grafického výstupu jsem si osvojila při následném ročním kurzu grafického designu. Získávání aktuálních informací věnuji průběžně velkou péči. Jen tak vám mohu nabízet skutečně to nejlepší řešení.

Motivace

Dopředu mě žene upřímný zájem o lidi a jejich nápady stejně jako o estetiku prostředí, v němž žijeme. Kde nás v ideálním případě obklopují užitečné funkce v kultivovaném vzhledu.

Malá poznámka

Mám dvě krásné děti, které neustále vyvíjí tlak na efektivitu mého počínání. Svůj cenný čas tedy chci věnovat projektům, které dávají smysl. Mně i vám.

Svou práci vnímám jako péči. Na omezenou dobu se stávám důvěrnicí, která s vámi probere veškeré vaše nápady a přání. Pomáhám vám dostat se tam, kam potřebujete. Dodávám sebevědomí vašemu podnikání.

Zajímá vás více? Přečtěte si rozhovor se mnou zde.

Veronika vynesla mé podnikání na novou úroveň. Dala mé prezentaci profi look, ustála mé emocionální výkyvy, strachy i nadšení a s klidnou hlavou reagovala na mé požadavky. Nesmírně mě podržela, když jsem měla pochyby o svém podnikání. Dodala mému brandu exkluzivitu a šmrnc. Má široký rozhled a dokáže dát věcem širší kontext. Za mě luxusní profesionálka.

– Vendula Benešová, OmFOrm –

Máte otázky?