Devteam

Brand Design | Tiskoviny | Web

O značce

Devteam s.r.o. poskytuje softwarové řešení pro startupy i nadnárodní korporace. Je to ale také parta sympatických geeků, kteří k sobě hledají stejně naladěné nadšence do nových technologií s chutí se učit a pracovat na smysluplných projektech. Proto nás oslovili, abychom pro ně navrhli vizuál, který jim bude sedět, a pomohli jim vytvořit web, kde budou svou práci a atmosféru v týmu prezentovat a kde jejich potenciální noví kolegové najdou všechny potřebné informace.

Logo

Symbol v logu je tvořen stylizovanou kombinací liter D a T, pro název Devteam jsme použili písmo Pepi Bold od českého typografa Tomáše Brousila. 

Design: Dáša Mertová

Webové stránky

Obsahovou část jsme připravili ve spolupráci s copywriterkou na základě rozhovorů s respondenty z cílové skupiny. Web pak podle navrhované vizuální identity připravila Bára Vlášková.

Tiskoviny

Tiskoviny jsou v souladu s vizuálním stylem navrženy v kombinaci temně modré a mechově zelené.

Devteam trička

Na sportovní střetnutí a další radovánky vyráží parťáci z Devteamu ve firemních barvách.

Spolupráce byla skvělá. Ocenil jsem zejména celostní přístup, který neobsahoval pouze grafiku a web, ale i interview s cílovou skupinou a profesionální tvorbu contentu – dělali jsme pouze revize, což nám mimo jiné ušetřilo spoustu času a nervů. Ačkoliv jsme ITáci, nemuseli jsme se učit WordPress, který není naší doménou. Trika s novým logem jsou tak cool, že je nosíme i na párty. 🙂 Deset hvězdiček z deseti.

– František Jandoš, devteam – 

Navrhnu i pro vás něco užitečného?